Запорізький спортсмен з шашок став срібним призером молодіжного чемпіонату світу

З 28 жовтня по 3 листопада в Гомелі (Білорусія) відбувся молодіжний чемпіонат світу з шашок-100. Запорізький регіон у складі збірної України представляв вихованець міської ДЮСШ №8 Денис Меженін. За результатами блискавичної гри, юний спортсмен став срібним призером змагань.

З перемогою спортсмена та його тренера сьогодні привітав заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Він підкреслив, що такий успіх не випадковість, а результат системної роботи міської влади щодо оновлення матеріально-технічної бази ДЮСШ та підтримки спортсменів на навчально-тренувальних зборах.

Варто відзначити, що завдяки міській програмі з оновлення матеріально-технічної бази, вперше за майже 30 років для міської ДЮСШ №8, де працює відділення шахів та шашок, придбали нове обладання. Були закуплені електронні годинники, спеціальні меблі - столи та стільці, ігрові набори. Також, на сесії міської ради було виділено додаткові кошти на посилену підготовку спортсменів та проведення навчально-тренувальних зборів.

Денис Меженін займається шашками з 5 років. Багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних змагань. Юний спортсмен - 31-кратний чемпіон України, 6-кратний чемпіон Європи та срібний чемпіон світу, майстер спорта України з шашок. Тренують хлопця Олег Компанієць та Ігор Кірзнер. 

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень