32-59-31
32-59-33
For people with poor vision
Ua

Запорізька спортсменка здобула ЗОЛОТО на Чемпіонаті України з шашок-100 серед жінок

2 грудня 2018 року завершився Чемпіонат України з шашок-100 серед жінок (фінал), який проходив в м. Херсон.

Чемпіонкою України в програмі блискавичної гри стала вихованка Запорізької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 8, майстер спорту України, майстер міжнародної федерації (ФМЖД) Ганна Дмитренко.

В змаганнях приймали участь 21 найсильніших спортсменок України.

Ганна вже має досягнення на державному та міжнародному рівнях, є дворазовою чемпіонкою Світу серед юніорок, призером чемпіонатів Європи, багаторазовою чемпіонкою України на молодіжному рівні, а у 2018 році : срібний призер чемпіонату світа серед жінок в складі жіночої збірної України , переможець Кубку України серед жінок в швидкій грі.

Тренує спортсменку тренер-викладач вищої тренерської категорії ДЮСШ № 8 Компанієць О.Л.