«Запорізька скеля» стала переможцем другого етапу Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед команд вищої ліги

Другий етап змагань приймала Полтава. Загалом у турнірі взяло участь 12 колективів з Києва, Львова, Хмельницького, Кременчука, Умані, Житомира, Рокитного та господарі турніру. 

Колектив «Запорізька скеля» наполовину складався з паралімпійців, за нагороди боролися майстри спорту міжнародного класу Максим Ніколенко, Лев Кац та Михайло Попов. Їхнім підсиленням стали майстер спорту Тимур Войтехов та неодноразовий чемпіон Запорізької області Артем Чепурний.

Запоріжці потужно пройшли всю турнірну дистанцію, зазнавши лише однієї поразки – у першому матчі від «Київських блискавок». В десяти інших були здобуті перемоги.

 Питання першого місця вирішувалося у поєдинку запоріжців з господарями турніру - Полтавським ПНТУ. Тут гойдалки йшли до останнього. Але два «дубля» запоріжців Льва Каца і Тимура Войтехова схилили шальки терезів на бік «Скелі» - 4 : 3.

  • Дійсно,  хлопці молодці. На характері. Один одного підтримували. Був присутній дуже гарний командний дух. Кожен максимум доклав для перемоги, коментує підсумки президент Федерації настільного тенісу Запорізької області Олександр Пеленкін.

У підсумковій таблиці «Запорізька скеля» посіла перше місце. На одне очко наш колектив випередив Одеську «Еволюцію» та Полтавський ПНТУ.

Наступний тур відбудеться з 18 по 20 квітня в Запорізькому клубі настільного тенісу «Хорт».

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень