Запорізька міська рада нагородила спортменів

Сьогодні в малій залі Запорізької міської ради відбулась зустріч заступника міського голови Пустоварова А.І. зі спортсменами, які прославили наше місто на міжнародній арені.
В ході зустрічі Анатолій Іванович привітав Четвертака Артема разом з його тренерами Савельєву Ю.Ф. та Токарєва О.В., а токож  Дмитренко Ганну та її тренера Компанійця О.Л. з успішними висупами на чемпіонатах світу і чемпіонатах Європи. Спортсмени були нагородженні почесними грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та спортивною формою з логотипом міста Запоріжжя.
Нагадуємо, Четвертак Артем Андрійович - вихованець ДЮСШ "Локомотив", майстер спорту України, на Чемпіонаті Європи серед юніорів з веслування на байдарках і каное в середині липня 2019 року посів трете місце, а 4 серпня 2019 року на Чемпіонаті світу став другим та додав у скарбничку нашого міста бронзову нагороду.
Дмитренко Ганна Ігорівна - вихованка ДЮСШ №8 має спортивні звання майстра спорту України, майстра спорту міжнародної шашкової федерації ФМЖД, є членом штатної збірої команди України. На Молодіжному Чемпіонаті Європи з шашок-100 у першому виді програми, класичної гри, виборола бронзову нагороду в складі збірної України, у другому виді програми в особистому заліку стала Чемпіонкою Європи у програмі швидкої гри. 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень