пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Заключний матч двох запорізьких клубів в рамках Чоловічої гандбольної Суперліги

Відбувся заключний матч двох запорізьких клубів у рамках Суперліги. У трьох попередніх, «ZTR» вигравав у "ЗНТУ-ЗАБ". Причому в передостанній зустрічі, ЗАБовці поступилися своїм опонентам, лише два м'ячі. Ця гра проходила за схожим сценарієм. Усім присутнім, матч запам'ятався напруженням емоцій і неабиякими баталіями на майданчику. Команди боролися на рівних, зберігаючи інтригу зустрічі до останнього.
 Відкрити рахунок команди змогли лише на третій хвилині зустрічі - Олександр Тільта вдало реалізував семиметровий кидок. За ним пішов м'яч у ворота «ZTRа» від нашого Тараса Міноцкого. Після чого, розігруючий віце-чемпіона країни, двічі реалізує штрафні кидки і виводить свою команду вперед - 1: 3. Олександр Лихіна і Едуард Кравченко по разу відзначаються в воротах опонентів і роблять рівними цифри на табло - 3: 3. Далі, команди грали м'яч в м'яч. А на сімнадцятій хвилині зустрічі, стараннями Ігоря Турченко та Владислава Паровінчака, ЗАБовці вириваються вперед на два пункти - 10: 8. Але, утримати таку перевагу,  хлопцям "ZTR" було не під силу. Гості не тільки змогли зрівняти рахунок, а й вирватися вперед спочатку на два, а потім і на три м'ячі - 13:16. До завершення цього тайму, наш Олександр Лихіна двічі пробиває захист суперника. Але перший тайм, з мінімальним відривом, залишається за гостями - 15:16. Під завісу цього періоду, наш розігруючий Тарас Міноцкій виходить третій двохвилинний видалення і залишає майданчик до кінця зустрічі.
На старті другого - Дмитро Тютюнник зрівнює рахунок - 16:16. Після чого, на майданчику настає гольове затишшя. Порушив його, на дев'ятій хвилині цього тайму Олександр Тільта, знову реалізувавши семиметровий кидок. Ігор Турченко тут же поспішив з відповіддю - 17:17. Тримався рахунок рівним недовго, досвід «ZTRа» все таки взяв верх. Підопічні Віталія Ната змогли відірватися спочатку на два, а пізніше на три і на чотири пункти - 19:21, 21:24 23:27. П'ять хвилин до завершення матчу, гості лідирували вже з різницею в п'ять м'ячів - 23:28. І хоч втома помітно позначалася хлопцях "ZTR", здаватися вони не збиралися. Владислав Паровінчак, Олександр Лихіна і Дмитро Тютюнник по черзі розписуються в рамці суперника, і скорочують розрив до двох м'ячів - 26:28. З такою же перевагою, на користь команди «ZTR», гандболісти і завершили цей матч. Фінальна сирена зафіксувала невтішні для наших хлопців, цифри на табло - 28:30.
У цьому матчі ГК «ЗНТУ-ЗАБ" поступився більш досвідченому супернику, але боролися наші хлопці до кінця. У цій грі вони показали справжній характер і волю до перемоги. Після зіграних матчів 33-го туру чемпіонату України, "ZTR" впевнено тримається в трійці лідерів з результатом - 41 очко.
Наступний матч підопічні Ростислава Ланевич зіграють проти свого «старшого» гандбольного брата - команди «МОТОР». Зустрінуться гандболісти на майданчику ПС «ЗАБ", 8-го травня о 17:00.
 Ростислав Ланевич (головний тренер ГК «ЗНТУ-ЗАБ") - Гра була дуже важка для нас і, в той же час, цікава для глядачів. У першому таймі у нас не вийшло впоратися зі швидкістю, яку задав нам суперник. Ми часто грали в меншості і не все виходило. Напевно, все-таки переломним моментом стала гра без заміни. Видно було, що хлопці вже втомилися і почали робити багато помилок, як в захисті, так і в нападі.
Віталій Нат (головний тренер ГК «ZTR») - з початку матчу я попереджав хлопців, що легкої гри не чекайте. Видно, що гравці ЗАБа ростуть і помітно додають у майстерності. Там дуже добре працює тренерський штаб, і такі ігри їм тільки на користь. Спасибі і моїм хлопцям, вони відповідально підійшли до цієї зустрічі. На жаль, через травми кількох гравців, у нас є деякі кадрові проблеми. Ми залучали гравців з другої команди. Але, рахунок в нашу користь і це добре.