В Запоріжжі відбудеться Всеукраїнський відкритий Кубок з таїланландського боксу "Пам'ять" імені Євгена Трофімова

З 01 по 02 червня в СК "ЗНУ" відбудеться Всеукраїнський відкритий Кубок "Пам'ять" імені Євгена Трофімова присвячений Євгену Трофімову з таїланландського боксу Муай-Тай від Запорізької області.
Голова обласної федерації таїландського боксу Теймур Мамедов зазначив:
"Масштабна організація турніру в 2019 році стала можлива завдяки значній фінансовій та особистій підтримці активістів громадських об'єднань Ігоря Миколайовича Чумаченка та Віктора Михайловича Буська". Запорізька обласна федерація таїландського боксу запрошує містян та гостей нашого міста прийти і підтримати спортсменів.
Євген Юрійович Трофімов - молодший сержант Збройних сил України. До служби в армії навчався в Запорізькому національному технічному університеті  за спеціальністю "Фізичне виховання і реабілітація". Професійно займався тайським боксом, багаторазовий чемпіон України, має звання майстра спорту.
У 17 років завоював титул чемпіона Європи з таїландського боксу серед юнаків.
Євген Трофімов займався таїландським боксом в спортивному клубі "Крос", тренер - Максим Віталійович Стадниченко (Заслужений тренер України).
У 2012 році був призваний на строкову службу, потім залишився служити за контрактом. 
Сержант з матеріально-технічного забезпечення, 79 окрема аеромобільна бригада.
За офіційними даними обласного військового комісаріату Євген Трофімов (позивний "Трофім") загинув 28 липня 2014 року вранці, коли в районі села Дібровка, Шахтарського району виводив з оточення колону військових, знаходився на першому БТРі. У бою Трофімов загинув - від осколкового поранення в шию.
Вдома залишилися дружина та його син, який народився 30 липня 2014 року, назвали Трохимом. Поховали Євгена Трофімова в селі Верхньорогачицького району, Херсонської області. Федерація тайського боксу Запорізької області в його честь щорічно організовує всеукраїнський турнір з таїландського боксу Муай-Тай "Пам'ять".

http://muaythai.zp.ua/2019/05/21/c-01-po-02-yiunia-2019-hoda-sostoytsia-otkrytyi-kubok-pamiat-ymeny-evhenyia-trofymova/

    

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень