69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Вперше Запорізький спортсмен здобув золоту нагороду на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу

Місто Бухарест (Румунія) в середині серпня на своїх татамі приймло престижний міжнародний турнір "WORLD CUP BALKAN OPEN JIU JITSU" серед  U-12, U-14, U-16.

Наша держава була представлена спортсменами з Києва, Дніпропетровської, Донецької, Волинської, Харківської та Запорізької областями, які гідно захищали честь жовто-блакитних кольорів показавши високу майстерність на цьому турнірі та посіли 5 командне місце серед 28 країн учасниць, честь яких захищали майже 1500 спортсменів.

Запоріжжя було представлено одним спортсменом. Ярослав Зозуля виступав у віковій категорії до 12 років у вазі - 27 кг. Ярослав провів 3 зустрічі та проявивши характер, силу волі, майстерність та бажання перемогти виборов золоту медаль і став  першим спортсменом з міста Запоріжжя, який удостоєний такої високої нагороди.

Тренується переможець в спортивному клубі "Фенікс" з 2017 року під керівництвом досвідченого тренера Леоніда Рубцова.

Вітаємо Ярослава та його тренера з перемогою та високою нагородою!