пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Вихованка ДЮСШ №8 виборола 6 нагород у Кубку України з шашок-100

Завершився Кубок України з шашок-100. Змагання проводились 7 липня в місті Кам’янському, Дніпропетровської області серед спортсменів з 8 областей України.
Кубок особисто-командний у трьох видах програм: класична гра, швидка гра та блискавична гра.
У складі команди Запорізької області виступала вихованка ДЮСШ № 8 Запорізької міської ради Запорізької області майстер спорту та майстер міжнародної федерації ФМЖД Ганна Дмитренко.
В підсумку Ганна виборола 6 нагород:
в особистому заліку посіла другі місця в програмах класичної й блискавичної гри, бронза в програмі швидкої гри;
у складі збірної команди Запорізької області здобула срібло у швидкій програмі та блискавичній грі, бронзу в класичній грі.
Вітаємо Компанійця Олега Леонідовича тренера-викладача вищої категорії ДЮСШ №8 який тренує медалістку!
Ганну попереду чекає ще відповідальні спортивні старти: Чемпіонат Світу з блискавичної гри серед жінок та Молодіжний чемпіонат Європи. Бажаємо успіху на цих масштабних змаганнях!