пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Вихованці ДЮСШ № 8 призери Чемпіонату України з шашок - 64

У місті Кам’янське (Дніпропетровська обл.)  з 10 по 17 березня відбувся Чемпіонат України з шашок-64 серед молоді та юніорів. Змагання проходили в трьох вікових категоріях (молодь до 26 років, кадети до 16 років і юні надії до 10 років) в особисто-командному заліку. У змаганнях прийняли участь понад 121 спортсмена з 13 областей України.

В особистому заліку серед Запорізьких спортсменів найвдаліше виступили вихованці ДЮСШ № 8 Запорізької міської ради  Вітер Роман (категорія до 10 років), що завоював 3 місце у програмі швидкої гри та 2 місце у програмі блискавичної гри і Носарєва Олена- виборола 2 бронзові нагороди у програмах класичної та блискавичної гри.

Тренують спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ № 8 Шустер Михайло Якович і Звонарьов Геннадій Миколайович.