Вихованці ДЮСШ № 5 взяли участь у Чемпіонаті України з художньої гімнастики

Біла Церква з 06 по 10 травня приймала Чемпіонат України з художньої гімнастики.
Змагання відвідала поважна гостя - Дерюгіна Ірина Іванівна (Заслужений майстер спорту СРСР (1977) з художньої гімнастики в індивідуальній першості, єдина радянська гімнастка, яка двічі була абсолютною чемпіонкою світу в 1977 і 1979 роках).

Чемпіонат був дуже видовищний, організований на високому рівні, в якому прийняли участь гімнастки з двадцяти міст України: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Київська область, Чернігів, Полтава, Черкаси, Чернівці, Херсон, Суми, Львів, Закарпатска область, Кропивницький, Волиньська область, Вінниця, Рівне, Миколаїв, Донецька область. 
Запорізькі дівчата паказали справжній характер та дивовижну майстерність, а їхні старання не були марними, в результаті наші дівчата стали призерами змагань.
Так, Каріка Поліна показала високі результати та посіла ІІ місце у фінальних змаганнях з булавами, ІІІ місце у фінальних змаганнях з м'ячем та V місце в багатоборстві.
Бут Дарина теж стала фіналісткою та посіла ІІІ місце у фінальних змаганнях зі скалкою та ІV місце у багатоборстві.
Васюра Крістіна, Гриу Марія, Фаворська Аліна, Поліщук Влада, Перцева Аліна та Таланова Наталія виступали в груповій вправі у фінальних змаганнях з 5-ти обручами та посіли командне ІІІ місце.   

Вихованці ДЮСШ № 5 тренуються в ПС "ЗАБ" у тренерів: Колокот Діани, Колокот Ганни та Воробйової Алли

Вітаємо з високими результатми наших гімнасток та їх тренерів!

        

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень