Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Відкрита першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячена пам’яті Олімпійського Чемпіона Якова Григоровича Пункіна

Першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячена пам'яті Олімпійського Чемпіона Якова Пункіна пройшла на високому рівні. Свою майстерність показати та випробувати свої сили змогли спортсмени з м. Запоріжжя, м. Мелітополь, м. Токмак та смт. Комишуваха.

Так, за результатом спортсмени в свої вагових категоріях посіли такі місця:

юнаки  20102011 р.н.:

26 кг

І мсце - Макаєв Дамір (Запоріжжя СДЮШОР)

ІІ місце - Хижняк Дмитро (Запоріжжя СДЮШОР) 

ІІІ місц  - Ніколаєв Кирило (Мелітополь);

ІІІ місце - Саламов Умар (Запоріжжя ШВСМ)

28 кг:

І місце - Рамазанов Ельмір (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Мазнюк Єгор (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Климинтовський Микита (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Павлуненко Ростислав (Комишуваха);

30 кг:

І місце - Саєнко Антип (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Гайдук Кирило (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Гриздак Гліб (Мелітополь).

32 кг:

І місце - Василенко Владислав (Мелітополь);

ІІ місце - Жупій Володимир (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Артюшенко Данило (Токмак).

35 кг

І місце - Муштай Мирон (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Єгоров Олександр (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце Неєжалий Лев (Комишуваха).

44 кг:

І місце - Сивоконь Микита (Мелітополь);

ІІ місце - Мушенко Богдан (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Білоцерковець Артем (Камишуваха).

Юнаки 2008-2009 р.н.:

30 кг.

І місце - Гринько Данило (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Гревой Дмитро (Запоріжжя ШВСМ);

ІІІ місце - Божко Олександр (Мелітополь)

ІІІ місце - Мулика Назар (Токмак)

32 кг

І місце - Саламов Абубакар (Запоріжжя ШВСМ);

ІІ місце - Єременко павло (Мелітополь);

ІІІ місце - Ляшенко Данило (Запоріжжя СДЮШОР).

35 кг.

І місце - Нуцьковський Леонард (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Кольський Ілля (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІІ місце - Рудаков Данило (Камишуваха);

ІІІ місце - Феоктистов Андрій (Запоріжжя СДЮШОР).

Дівчата 2008-2009 р.н.:

30 кг

І місце - Токарьова Катерина (Запоріжжя СДЮШОР);

ІІ місце - Матвієнко Анастасія (Токмак);

ІІІ місце - Бут Катерина (Токмак).

Дівчата 2010-2011 р.н.:

28 кг

 

 

 

 

  

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше