Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

24 березня в м.Запоріжжя відбувся Відкритий Чемпіонат міста з греко-римської боротьби пам’яті ЗТ СРСР Павла Івановича Кущинського, в якому прийняло участь понад 120 учасників.

Вітаємо переможців!!!!!

серед юнаків 2011 року народженя

до 21кг:

І місце  Николай Рєпін-Дараган 

ІІ місце Радіон Свіриденко 

ІІІ місце Василь Нілєпа та Кирил Зачинський

до 23кг:

І місце Арсеній Крижко

ІІ місце Роберт Васаян

ІІІ місце Дмитро Страшков

серед юнаків 2007-2008 року народження

до 26кг:

І місце Артем Шинкоренко

ІІ місце Давид Черкашин

ІІІ місце Тимофій Павлов та Єгор Білай

до 29кг:

І місце Михайло Лисенко

ІІ місце Микита Зачинський

ІІІ місце Георгій Тиліков та Дмитро Шпак

до 32кг:

І місце Максим Шевцов

ІІ місце Ілля Романов

ІІІ місце Микита Четвериков

до 35кг:

І місце Данило Костецький

ІІ місце Олександр Падафет

ІІІ місце Артур Кадурін та Леонід Горшков

до 48кг:

І місце Іван Камушков-Ткач

ІІ місце Олександр Лобко

до 53кг:

І місце Іван Безпалько

ІІ місце Володимир Горбань

ІІІ місце Міран Манукян

серед юнаків 2005-2006 року народження

до 41кг:

І місце Єгор Куліш

ІІ місце Роман Краснощек

ІІІ місце Тимур Клочко та Артем Соколюк

до 44кг:

І місце Ренат Крижко

ІІ місце Денис Ваврик

ІІІ місце Руслан Кожухарь та Артур Кущ

до 48кг:

І місце Василь Лисенко

ІІ місце Максим Рижков

ІІІ місце Кирил Смачин

до 52кг:

І місце Сергій Семенов

ІІ місце Артур Хрисжий

ІІІ місце Назар Гладких

до 68кг:

І місце Валерій Агин

ІІ місце Святослав Валуєв

75кг+:

І місце Ярослав Попов

ІІ місце Сергій Єсаян

серед юнаків 2003-2004 року народження

до 41кг:

І місце Давид Острогляд

ІІ місце Віктор Карандаков

ІІІ місце Кирил Третяченко

до 44кг:

І місце Сергій Карандаков

ІІ місце Микита Конарев

до 48кг:

І місце Дмитро Новіков

ІІ місце Костянтин Авсеєнко

ІІІ місце Максим Іванов

до 52кг:

І місце Олексій Завгородній

ІІ місце Роберт Євсеєнко

ІІІ місце Ярослав Шаповалов

до 62кг:

І місце Данило Смішко

ІІ місце Руслан Кєтєрюк

ІІІ місце Владислав Заволокін

до 68кг:

І місце Назар Ліходєд

ІІ місце Ярослав Пуртов

ІІІ місце Кирило Ликов та Гордєй Зайцев

до 75кг:

І місце Ярослав Кудлай

ІІ міцсце Артем Вєрємєєв

до 85кг:

І місце Владислав Сиротюк

ІІ місце Ян Кучанський

 

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук