Відкритий чемпіонат міста Запоріжжя з кіокушин карате

2 березня 2019 року відбувся відкритий чемпіонат міста Запоріжжя по кіокушин карате в якому взяло участь понад 300 спортсменів з усіх регіонів України. Це Запорізька, Київська, Дніпровська, Миколаївська, Харківська, Донецька, Херсонська області. Міста Мелітополь, Молочанськ, Пришиб, Дніпродзержинськ  ( Кам'янське ), Синельникове, Новомосковськ і Маріуполь.

Запорізька федерація висловлює велику подяку Департаменту спорта Запорізької міської ради за його постійну увагу до розвитку спорту в Запоріжжі і турботу про здоров'я Запорізьких дітей.
У результаті командна першість розподілилася таким чином:
1 місто - Запоріжжя
2 місто - Мелітополь
3 місто - Дніпро
Чемпіонат проходив на високому емоційному підйомі в теплій і дружній атмосфері. В поєдинках брали участь юні представники кіокушин карате 6-7 років, а так само Чемпіони України, переможці та призери міжнародних чемпіонатів і Запорізькі титуловані чемпіони та призери чемпіонату Європи .Особливо добре себе проявили молоді початківці, спортсмени, які показали високий рівень підготовки і справжній характер спортсмена, проявили героїзм, силу духу та велику повагу до свого суперника. Чемпіонати такого рівня дають можливість не тільки битися з такою великою кількістю кращих бійців України, але й дають можливість підвищити рівень своєї майстерності та набратися досвіду. Запорізький край завжди славився своїми бійцями і дуже здорово, що традиції Запорізького регіону відроджуються у наших дітях через заняття бойовими мистецтвами. Займаючись кіокушин карате хлопці і дівчата стають сильними, здоровими і красивими, а наше місто і наше життя краще!

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень