Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

В Запоріжжі відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту СРСР Є. Трухіна

В Запоріжжі 25 січня завершився ХХІV міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті майстра спорту СРСР Є. Трухіна, який проходив в ПС "Юність". За посиланням сайту Федерації-римської боротьби України - borba.com.ua. В престижному турнірі прийняли участь борці з семи країн та 13 міст України. 

Результати змагань за кількості балів призових місць:

- на І місті Харківська обл. 92 бала;

- на ІІ місці Запорізька обл. 83 бала;

- на ІІІ місці Молдова 54 бала.

З результатом особистих змагань.

До 55 кг.

- І місце Кузько Воадислав (Запорізька обл.);

- ІІ місце Завертайло Геннадій (Донецька обл.);

- ІІІ місце Деляпу Артем (Молдова);

- ІІІ місце Лебідь Микола (Черкаська обл.).

До 60 кг.

- І місце Солов'ян Мирослав (Запорізька обл.);

- ІІ місце Євтушенко Воадислав (Донецька обл.);

- ІІІ місце Русу Кателін (Молдова);

- ІІІ місце Лю Максим (Полтава).

До 63 кг.

- І місце Мирошник Дмитро (Запорізька обл.);

- ІІ місце Васильківський В. (Київська обл.);

- ІІІ місце Синькерту Андріан (Молдова);

- ІІІ місце Заідзе Марад (Харківська обл.).

До 67 кг.

- І місце Комппа Джоні (Фінляндія);

- ІІ місце Заморський Артем (Вінниця);

- ІІІ місце Асгарі Аріф (Харків);

- ІІІ місце Ковалевський Андрій (Білорусь).

До 72 кг. 

- І місце Попов Анатолій (Молдова);

- ІІ місце Юлі-Ханнуксела А. (Фінляндія);

- ІІІ місце Кравченко Владислав (Рівненська обл.)

- ІІІ місце Бичков Ігор (Вінницька область).

До 77 кг.

 - І місце Абдуралаков Адам (Київ);

- ІІ місце Васецький Дмитро (Донецька обл.);

- ІІІ місце Танасевич Андрій (Молдова);

- ІІІ місце Латвала Валтери (Фінляндія);

До 82 кг. 

- І місце Андрійович Віталій (Київська обл.);

- ІІ місце Конєв Руслан (Харківська обл.);

- ІІІ місце Приймаченко (Черкаська обл.);

- ІІІ місце Сапун Максим (Вінницька обл.).

До 87 кг. 

- І місце Шевченко Назар (Черкаська обл.);

- ІІ місце Інт Ерік (Естонія);

- ІІІ місце Гончаренко О. (Черкаська обл.);

- ІІІ місце Шадт Давид (Харківська обл.).

До 97 кг.

- І місце Евдокімов Олександр (Запорізька обл.);

- ІІ місце Прицепов Олександр (Харківська обл.);

- ІІІ місце Махуд Мухамед (Київ);

- ІІІ місце Барановас Арнольдас (Літва).

До 130 кг.

- І місце Коваленко Владислав (Харківська обл.);

- ІІ місце Залевський Данило (Донецька обл.);

- ІІІ місце Албіні Марцел (Чехія);

- ІІІ місце Вишнивецький Михайло (Харківська обл.). 

 

 

 

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше