В Запоріжжі стартує міжнародний турнір Red Bull Neymar Jr's Five

Новий сезон міжнародного турніру Red Bull Neymar Jr'sFive - тепер в Запоріжжі!

Бразильський футболіст Неймар готується до коронаціі нового світового чемпіону свого щорічного турніру Red Bull Neymar Jr'sFive.

Кваліфікаціі найбільшого у світі міжнародного чемпіонату з футболу у форматі 5х5 знову стартували, і команди з усього світу починають свій шлях від локальних відборів до Фіналу, що відбудеться у липні в Instituto Projeto Neymar Jr у Прая-Гранді, Бразилія. Як завжди, подарунком для переможців стане зустріч з легендарним Неймаром та гра проти талановитого бразильця та його товарищів по команді.

Минулого року понад 125 000 гравців взяли участь у турнірі Red Bull Neymar Jr'sFive.

Серед них - понад 2000 участників українських відборів. А цього року в Україні пройде ще більше кваліфікацій!

Українські відбіркові турніри  Red Bull Neymar Jr'sFive пройдуть з 6 квітня по 9 червня у дев'яти містах: Дніпрі,  Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Харкові, Львові, Києві, Вінниці та цього разу в Запоріжжі.

Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що отримає квиток на Світовий Фінал у Бразилії!

Правила залишаються без змін. Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, хлопці та дівчата віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці, старші 25 років).

Формат той же - 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5,ніяких воротарів, і втрата гравця щоразу, коли суперник забиває гол.

Ціль-максимум: ПЕРЕГРАТИ УСІХ!

Кваліфікація у Запоріжжі пройде 6 квітня на футбольних майданчиках ДЮСШ "Металург Запоріжжя"

Відкриття о 10:00.

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень