69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Запорізькі боксери отримали медалі на Всеукраїнському турнірі на призи Сергія Данильченка

У Харкові пройшов Всеукраїнський турнір з боксу на призи срібного призера Олімпійських ігор, Заслуженого майстра спорту України Сергія Данильченка. Встого в змаганнях прийняло участь 77 боксерів.

Запорізькі спортсмени здобули чотири медалі.

Срібло в категорії 70 кг виборов Ігор Шаров вихованець міської ДЮСШ «Локомотив», тренер – Андрій Яковенко.

Золото у вазі 63 кг отримав В’ячеслав Якименко (Обласний інтернат спортивного профілю) тренера - Руслан Щербина та Антон Жуков.

Олександр Балабин з смт Кирилівка (ДЮСШ «Азовець»)  здобув золото у вазі 60 кг. Тренер - Андрій Щетинін.

Бронзовим призером змагань став Кирило Симонов у ваговій категорії  66 кг (м. Вільнянськ ДЮСШ «Колос»), тренер Руслан Шпитальов.