пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

У Запоріжжі завершився всеукраїнський кубок з таїландського боксу "Муай-Тай"

Другого червня завершився всеукраїнський кубок "Пам'ять" імені Євгена Трофімова з таїландського боксу "Муай-Тай".
Змагання проходили в спортивному комплексі ЗНУ серед 212 спортсменів з різних міст України: Києва, Харкова, Маріуполя, Миколаєва, Херсона, Покрова, Павлограда, Бердичева та Миргорода.
Запорізьку область представили 8 спортивних клубів: "Крос", "Мотор-Січ", "Прайд", "Торнадо", "Шлях воїна", "Акула", "Адреналін" та "Вікінг". Організатором заходу стала федерація таїландського боксу "Муай-Тай" Запорізької області.
Як повідомив Президент Запорізької обласної федерації таїландського боксу Теймур Мамедов: "Змагання проведені на найвищому рівні, а спортсмени гідно відзначені призами та нагородами. Змагання 2019 стали можливі завдяки підтримці активістів громадських об'єднань Ігоря Чумаченка та Віктора Буська з міста Запоріжжя.
За підсумками проведених поєдинків, спортивний клуб "Крос" (головний тренер Максим Віталійович Стадниченко) зайняв перше командне місце. Спортивний клуб "Аякс" (керівник Ігор Михайлович Мациборко) з міста Покров - друге командне місце. Спортивний клуб "Вікінг" (керівник Олександр Кучерков) з міста Мелітополь - третє командне місце.
Спортсмени і тренери були нагороджені пам'ятними кубками та нагородами.
Запорізька федерація таїландського боксу висловлює вдячність за сприяння в проведені змагань громадським діячам Ігорю Чумаченку та Віктору Буську, а також спортсменам і тренерам за цілеспрямованість і працелюбність. Керівництву спортивного комплексу ЗНУ.
Ці змагання стали попереднім етапом відбору запорізьких спортсменів до складу національної збірної України для участі в чемпіонаті Європи з таїландського боксу, який відбудеться у вересні 2019 року в  Туреччині  (м. Анталія).
бажаємо, щоб запорізькі спортсмени-переможці вибороли право виступати на цих масштабних змаганнях.