Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

У Запоріжжі відбувся турнір з нагоди Дня міста серед юнаків 2010 р.н з футболу

Прекрасна осіння неділя пронеслася дуже швидко, як і турнір «На честь святкування Дня міста Запоріжжя», який проходив з 11 по 13 жовтня на базі ДЮСШ «Металург», серед футболістів 2010 року народження, в якому взяли участь 16 команд!
Індивідуальні нагороди турніру:
Кращий гравець в команді:
1) Найкращий гравець команди «Славутич» Запоріжжя-Сазонов Сергій;
2) Найкращий гравець команди УФК «Дніпро» Дніпро-Балицький Кирило;
3) Найкращий гравець команди «Аякс» Запоріжжя-Жиляков Андрій;
4) Найкращий гравець команди «Титан» Запоріжжя-Дорда Арсеній;
5) Найкращий гравець команди ФК «Дизелист» Токмак-юридик Владислав;
6) Найкращий гравець команди «Аріс» Мелітополь-Уманський Олексій;
7) Найкращий гравець команди «Чорноморець» Одеса-Гречишкін Євген;
8) Найкращий гравець команди ФК «Нікополь-1» Нікополь-Луньов Назар;
9) Найкращий гравець команди ФК «Нікополь-2» Нікополь-Демченко Ростислав;
11) Найкращий гравець команди «Рома» Запоріжжя-Кравцов Матвій;
12) Найкращий гравець команди «Металург-2» Запоріжжя-Заволзький Назар;
13) Найкращий гравець команди ФК «Димакс» Енергодар-Малєєв Денис;
14) Найкращий гравець команди «Металург-1» Запоріжжя-Бірюков Іван;
15) Найкращий гравець команди «Юпітер» Запоріжжя-Суркіс Григорій.
А тепер кращі за номінаціями:
Кращий Воротар: Шопов Максим «Димакс» Енергодар;
Кращий Захисник: Часовський Едик «Металург-1» Запоріжжя;
Кращий Півзахисник: Іван Корнєв «Славутич»;
Кращий Нападник: Балицький Кирило УФК «Дніпро»;
Найкращий Бомбардир: Харченко Артем «Металург-1» Запоріжжя;
Найкращий гравець турніру: Іван Бірюков «Металург-1» Запоріжжя;
Приз глядацьких симпатій: Товт Михайло «Аріс» Мелітополь;
Тепер приступимо до нагородження команд:
16 місце: «Космос» Запоріжжя;
15 місце: «Сталь» Кам'янське;
14 місце; «Аякс» Запоріжжя;
13 місце: «Дизелист» Токмак;
12 місце: ФК «Нікополь-1»;
11 місце: «Титан» Запоріжжя;
10 місце: «Аріс» Мелітополь;
9 місце: «Юпітер» Запоріжжя;
8 місце: «Металург-2» Запоріжжя;
7 місце: ФК «Рома» Запоріжжя;
6 місце: ФК «Нікополь-1»;
5 місце: ФК «Славутич» Запоріжжя;
4 місце: ФК «Чорноморець» Одеса;
І в трійку увійшли:
3 місце: «Димакс» Енергодар;
2 місце: УФК «Дніпро»;
Переможцями стали:
1 місце: «Металург-1» Запоріжжя.
Вітаємо всіх футболістів на цьому турнірі, приємно всім дивитися як малюки вже стають дорослими футболістами!

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше