Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

На запорізькому гребному каналі пройшли змагання з веслування на байдарках і каное Відкритий Кубок Запоріжжя 2018.

20-22.04.2018 р. на запорізькому гребному каналі пройшли змагання з веслування на байдарках і каное Відкритий Кубок Запоріжжя 2018.

У змаганнях взяли участь 70 спортсменів із Запоріжжя, Енергодара та Орєхова.

Місце Прізвище, ім"я Місто Організація Фінал Тренер
    К-1 1000 м  чоловіки      
1 Рожков Юрій Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 4.05.90 Снежко С.С. Рожков ю.А.
2 Бурцев Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.08.00 Громазін В.М.  
3 Єпішкін Вадим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.09.12 Громазін В.М.  
4 Ільїн Володимир Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.11.70 Громазін В.М.  
5 Лащ Валерій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.18.90 Громазін В.М.  
6 Денега Юрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.21.60 Громазін В.М.  
7 Шолохов Олексій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.29.23 Громазін В.М.  
8 Мисік Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.32.00 Громазін В.М.  
9 Дробанцев Євген Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.34.27 Громазін В.М.  
10 Скібін Ілля Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.38.48 Громазін В.М.  
11 Мелешко Олег Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.41.00 Громазін В.М.  
12 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.44.32 Громазін В.М.  
13 Пінчук Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.52.00 Громазін В.М.  
    К-1 500 м  чоловіки      
1 Рожков Юрій Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 1.52.40 Снежко С.С. Рожков ю.А.
2 Ільїн Володимир Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 1.52.50 Громазін В.М.  
3 Бурцев Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 1.56.80 Громазін В.М.  
4 Єпішкін Вадим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.00.00 Громазін В.М.  
5 Денега Юрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.01.80 Громазін В.М.  
6 Лащ Валерій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.03.10 Громазін В.М.  
7 Шолохов Олексій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.06.80 Громазін В.М.  
8 Дробанцев Євген Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.07.00 Громазін В.М.  
9 Мелешко Олег Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.07.44 Громазін В.М.  
10 Мисік Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.07.62 Громазін В.М.  
11 Скібін Ілля Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.08.23 Громазін В.М.  
12 Пінчук Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.08.54 Громазін В.М.  
13 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.09.00 Громазін В.М.  
    К-1 200 м  чоловіки      
1 Ільїн Володимир Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.38.90 Громазін В.М.  
2 Єпішкін Вадим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.40.77 Громазін В.М.  
3 Бурцев Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.41.10 Громазін В.М.  
4 Рожков Юрій Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 0.42.65 Снежко С.С. Рожков ю.А.
5 Денега Юрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.43.22 Громазін В.М.  
6 Лащ Валерій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.44.39 Громазін В.М.  
7 Шолохов Олексій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.45.38 Громазін В.М.  
8 Мелешко Олег Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.46.10 Громазін В.М.  
9 Мисік Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.46.31 Громазін В.М.  
10 Дробанцев Євген Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.46.87 Громазін В.М.  
11 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.47.51 Громазін В.М.  
12 Скібін Ілля Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.48.00 Громазін В.М.  
13 Пінчук Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив"   Громазін В.М.  
    К-1 5000 м  чоловіки      
1 Рожков Юрій Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 24.39.48 Снежко С.С. Рожков ю.А.
2 Єпішкін Вадим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 24.43.90 Громазін В.М.  
3 Ільїн Володимир Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 24.46.23 Громазін В.М.  
4 Бурцев Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 24.48.38 Громазін В.М.  
5 Рогач Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 24.57.39 Громазін В.М.  
6 Лащ Валерій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.03.88 Громазін В.М.  
7 Денега Юрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.19.64 Громазін В.М.  
8 Дробанцев Євген Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.53.72 Громазін В.М.  
9 Шолохов Олексій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.36.12 Громазін В.М.  
10 Пінчук Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.41.38 Громазін В.М.  
11 Мисік Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.52.10 Громазін В.М.  
12 Мелешко Олег Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.00.31 Громазін В.М.  
13 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.48.22 Громазін В.М.  
14 Скібін Ілля Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.58.00 Громазін В.М.  
    К-1 1000 м  юніори 2000-2001 рр.н.      
1 Яланський Сергій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.06.81 Громазін В.М.  
2 Христенко Владислав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.09.22 Громазін В.М.  
3 Дем"яненко Тимур Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.13.31 Громазін В.М.  
4 Яланський Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.17.83 Громазін В.М.  
5 Насипайко Сергій Оріхів ДЮСШм. Оріхів 4.20.56 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
6 Синявський Артем Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 4.22.39 Громазін В.М.  
7 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 4.38.82 Громазін В.М.  
8 Чорний Данило Оріхів ДЮСШ м.Оріхів 4.50.11 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
9 Христенко  Вячеслав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.50.65 Громазін В.М.  
    К-1 500 м  юніори 2000-2001 рр.н.      
1 Христенко Владислав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.06.00 Громазін В.М.  
2 Яланський Сергій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.09.60 Громазін В.М.  
3 Дем"яненко Тимур Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.10.55 Громазін В.М.  
4 Насипайко Сергій Оріхів ДЮСШм. Оріхів 2.11.12 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
5 Синявський Артем Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 2.11.49 Громазін В.М.  
6 Яланський Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.12.10 Громазін В.М.  
7 Чорний Данило Оріхів ДЮСШ м.Оріхів 2.12.77 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
8 Христенко  Вячеслав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.13.11 Громазін В.М.  
9 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 2.13.69 Громазін В.М.  
    К-1 200 м  юніори 2000-2001 рр.н.      
1 Христенко Владислав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.43.80 Громазін В.М.  
2 Яланський Сергій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.44.50 Громазін В.М.  
3 Дем"яненко Тимур Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.45.10 Громазін В.М.  
4 Яланський Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.46.24 Громазін В.М.  
5 Христенко  Вячеслав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.46.61 Громазін В.М.  
6 Синявський Артем Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 0.47.30 Громазін В.М.  
7 Насипайко Сергій Оріхів ДЮСШм. Оріхів 0.47.66 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
8 Чорний Данило Оріхів ДЮСШ м.Оріхів 0.48.40 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
9 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 0.48.78 Громазін В.М.  
    К-1 5000 м  юніори 2000-2001 рр.н.      
1 Христенко Владислав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.06.00 Громазін В.М.  
2 Яланський Сергій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.32.83 Громазін В.М.  
3 Дем"яненко Тимур Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.17.40 Громазін В.М.  
4 Чорний Данило Оріхів ДЮСШ м.Оріхів 26.27.10 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
5 Абрамов Данило Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 26.39.00 Громазін В.М.  
6 Синявський Артем Запоріжжя ДЮСШ"Локомотив" 27.22.41 Громазін В.М.  
7 Яланський Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.45.20 Громазін В.М.  
8 Христенко  Вячеслав Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 28.10.00 Громазін В.М.  
9 Насипайко Сергій Оріхів ДЮСШм. Оріхів 28.43.00 Коломоєць Ю.В. Вітер В.В.
    С-1 1000 м чоловіки      
1 Давидов Денис Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 4.02.50 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
2 Кряж Дмитро                 Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 4.16.70 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
3 Ярмоленко Антон Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.33.23 Шеларь О.Б.  
4 Серіков Михаіл Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.58.17 Шеларь О.Б.  
5 Панасейко Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 5.02.19 Шеларь О.Б.  
6 Калюжний Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 5.15.20 Шеларь О.Б.  
7 Руденко Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 5.17.24 Токарев  О.В.  
8 Чорний Максим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 5.25.20 Токарев  О.В.  
    С-1 500 м чоловіки      
1 Давидов Денис Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 1.54.40 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
2 Кряж Дмитро                 Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 2.02.00 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
3 Серіков Михаіл Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.02.44 Шеларь О.Б.  
4 Калюжний Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.03.27 Шеларь О.Б.  
5 Ярмоленко Антон Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.03.77 Шеларь О.Б.  
6 Панасейко Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.04.00 Шеларь О.Б.  
7 Чорний Максим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.06.21 Токарев  О.В.  
8 Руденко Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.08.72 Токарев  О.В.  
    С-1 200 м чоловіки      
1 Давидов Денис Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 0.36.80 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
2 Кряж Дмитро                 Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 0.39.00 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
3 Панасейко Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.42.98 Шеларь О.Б.  
4 Калюжний Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.45.23 Шеларь О.Б.  
5 Серіков Михаіл Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.47.87 Шеларь О.Б.  
6 Чорний Максим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.53.12 Токарев  О.В.  
7 Ярмоленко Антон Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 0.58.66. Шеларь О.Б.  
8 Руденко Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 1.02.10 Токарев  О.В.  
    С-1 5000 м чоловіки      
1 Давидов Денис Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 23.58.00 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
2 Кряж Дмитро                 Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 25.10.00 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
3 Чорний Максим Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 25.25.30 Токарев  О.В.  
4 Калюжний Андрій Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.10.12 Шеларь О.Б.  
5 Ярмоленко Антон Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 26.49.98 Шеларь О.Б.  
6 Панасейко Данило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.10.29 Шеларь О.Б.  
7 Руденко Константин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 27.52.00 Токарев  О.В.  
8 Серіков Михаіл Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 28.00.00 Шеларь О.Б.  
    С-1 1000м юніори 2001-2002 рр.н.      
1 Четвертак Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.19.8 Савельєва Ю.Ф.  
2 Костенко Кирило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.26.9 Харламбов О.Ф.  
3 Кірпік  Лев Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.35.50 Харламбов О.Ф.  
4 Скороход Костянтин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 4.55.25 Шеларь О.Б.  
5 Колот Олег Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 5.03.23 Рожков Ю.О. Снежко С.С.
6 Скороход Костянтин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 5.09.12 Шеларь О.Б.  
7 Гембара Володимир Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 5.12.23 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
8 Сметанін Тимофій Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 5.17.43 Снежко С.С. Рожков Ю.О.
9 Гембара Олександр Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 5.45.69 Снежко С.С. Рожков Ю.О
    С-1 500м юніори 2001-2002 рр.н.      
1 Четвертак Артем Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.03.80 Савельєва Ю.Ф.  
2 Костенко Кирило Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.06.60 Харламбов О.Ф.  
3 Кірпік  Лев Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.07.37 Харламбов О.Ф.  
4 Скороход Костянтин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.09.44 Шеларь О.Б.  
5 Колот Олег Енергодар ДЮСШ ЗАЕС Енергодар 2.10.12 Рожков Ю.О. Снежко С.С.
6 Скороход Костянтин Запоріжжя ДЮСШ "Локомотив" 2.10.78 Шеларь О.Б.  
Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук