Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Підсумки відкритого Чемпіонату м.Запоріжжя з боксу серед молоді та еліти

19-24 квітня 2018 року в СК "Бойові рукавички" відбувся відкритий Чемпіонат м.Запоріжжя з боксу серед молоді та еліти
Ця матчева зустріч дасть можливість переможцям дорослої категорій спортсменів брати участь в мастерських турнірах, повідомляє Запорізька міська федерація боксу.
У змаганнях прийняли участь 60 чоловік з таких міст: Запоріжжя, Дніпро, Нікополь, Бердянськ, Пологи, смт Якимівка, с Астраханка.
 
На церемонії відкриття турніру були присутні почесні гості:
Анатолій Пустоваров (Заступник міського голови міста Запоріжжя);
Павло Бланк (директор департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької ради);
Володимир Сосуновскій (Президент Запорізької міської федерації боксу);
Едуард Багіров (заступник директора  департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької ради);
Олексій Гацула (директор школи вищої спортивної майстерності).
Головний суддя змагань суддя національної категорії з боксу Артур Беладзе;
Секретар змагань суддя Міжнародної категорії АІБА Олександр Ніколенко.

 

Серед молоді 2000-2001 р.н.

52кг

  1. Потапов Віктор СК Мотор Січ
  2. Петроєв егор Нікополь
  3. Тєрєхов Єгор Нікополь

56кг

  1. Вершинов Андрій Бердянськ
  2. Шевченко Вадим Д-6 Чемпіон
  3. Власов Богдан Д-Локмотив

64кг

  1. Саркисса Григорій СК Мотор Січ
  2. Сильчик Ілля Нікополь
  3. Давиденко Артур ШВСМ-Динамо

Серед еліти 1978-1999 р.н.

56кг

  1. Іванович Анжело СОК Олексіївський
  2. Чаплинський Денис Д-6 Ринг

60кг

  1. Батий Станислав БК Бойові рукавички
  2. Саркисов Давид СК Мотор Січ
  3. Юрченко Микита СК Мотор Січ

64кг

  1. Хайдаров Джамшут Д-6 Чемпіон
  2. Цебер Владислав Д-Локомотив

69кг

  1. Жейнов Сергій Акимовка
  2. Протасов Олег Нікополь
  3. Рєдрєєв Антон Д-6 Радуга

75кг

  1. Семенюк Владислав СК Мотор Січ
  2. Циганов Глеб Д-Локомотив
  3. Петренко Сергій Бердінськ

81кг

  1. Черевко Андрій БК Бойові рукавички
  2. Пенязєв Олександр ДЮСШ №11
  3. Іванченко Дмитро Д-Локомотив

91кг

  1. Курта Андрій Д-6 Радуга
  2. Марченко Дмитро Д-Спартак
  3. Нестеренко Микита Д-Локомотив

+91кг 

  1. Кравченко артур Д-Локомотив
  2. Радкевич Микита Ск Мотор Січ

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук