Підписанням форварда Ламонтрея Харріса БК "Запоріжжя" завершує комплектацію до сезону

БК "Запоріжжя" завершив комплектацію до нового сезону підписанням форварда Ламонтрея Харріса. 
    Ламонтрей Харріс (201 см, 100 кг) народився в американському місті Луїсвілл (шт. Кентуккі). В останньому сезоні 2018/19 студентської кар'єри Ламонтрей захищав кольори команди державного університету міста Мохед Morehead State University, де набирав у середньому за гру 13,6 очка, 8,2 підбирання та 1,6 передачі. Влітку Харріс висував свою кандидатуру на драфт НБА, але не був обраний жодною командою, тому вирішив спробувати свої сили в Старому Світі. Свою європейську кар’єру Ламонтрей Харріс розпочне саме в запорізькому клубі.
    Нагадаємо, що з "бронзового" складу команди в цьому сезоні кольори запоріжіців захищатимуть лише чотири гравці.  Керівництву БК "Запоріжжя" та тренерському штабу на чолі з Валерієм Плехановим знову треба  будувати команду майже з «нуля». Колишній капітан клубу Станіслав Овдєєнко на мажорній ноті завершив кар'єру гравця і відтепер працюватиме в тренерському штабі БК "Запоріжжя". Дуже тішить той факт, що вдалося зберегти українських лідерів команди – Андрія Мироненка та Володимира Шевченка. Залишаються в команді Антон Буц та Яків Тітов. 
    Також, ми взяли двох молодих гравців – Іллю Нємцу і Івана Міхєєва. Вони досить перспективні і сформовані гравці та долучалися до лав молодіжної збірної України. Ми сподіваємося, що в ході підготовки і протягом сезону вони втягнуться і будуть виконувати роль основних гравців на рівні команди Суперліги, – розповів президент БК "Запоріжжя" Віктор Стельмаков.
    Задля необхідної глибини в ротації задньої лінії команди, БК "Запоріжжя" підписало одного з кращих гравців національної збірної України з баскетболу 3x3 Андрія Кожем'якіна. І, як завжди, запорізький клуб спробує стати і цього року відкривачем американських талантів. Окрім вищезгаданого форварда Ламонтрея Харріса, гравцями БК "Запоріжжя" стали форвард Дейонте Сіммонс (205 см, 101 кг) та два захисники Лью Столлворт (185 см, 91 кг) і Брендон Рендольф (188 см, 86 кг). Майже всі новачки-легіонери прибули до нашого міста і вже беруть участь у тренувальному процесі БК "Запоріжжя"
    Новий чемпіонат знову обіцяє бути цікавим та непередбачуваним. Клуби-лідери проводять серйозну ротацію, в Україну знову їдуть якісні легіонери. Тож, БК "Запоріжжя" так само спробує втрутитися у медальні перегони.
    Наша команда в минулому чемпіонаті показала дуже гідний результат, тому цікавість у Запоріжжі до баскетболу, ми думаємо, ще виросте. Тому, заздалегідь запрошуємо вболівальників на наші матчі. До того ж, вже розпочато продаж абонементів на новий сезон. Першу домашню гру наша команда зіграє 4 жовтня з МБК "Миколаїв". А познайомитися з новим складом команди можна буде 13-15 вересня в палаці спорту «Юність» на традиційному Кубку Гаврилова, – наголосив президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.
    

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень