У Запоріжжі вперше відбувся чемпіонат міста Запоріжжя з бойового хортингу

Вітаємо Запорізьку міську федерацію бойового хортингу з успішним проведенням першого відкритого чемпіонату м. Запоріжжя з бойового хортингу серед дітей та юнаків, який відбувся 24 листопада 2019 року в КУ "Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс". У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з трьох міст Запорізької області (м. Запоріжжя, м. Молочанськ, м. Енергодар) у вікових групах: молодші юнаки, юнаки, кадети, та юніори. Спортсмени випробували свої сили в розділах "Рукопашна сутичка" та "Борцівська сутичка". 
Команди спортсменів представляли: м. Запоріжжя - Юрій Пеньков, м. Молочанськ - Артем Зіновьєв, м. Енергодар - Андрій Шишко. У загальному заліку перше місто зайняла команда м. Запоріжжя, друге - команда м. Молочанськ, третє місце - команда м. Енергодар.
Після вдалого дебюту проведення змагань у нашому місті Запорізька обласна федерація бойового хортингу формує офіційний календарний план спортивних заходів. Оскільки цей вид спорту в Запоріжжі розвивається активно і стабільно в багатьох містах і районах області, бажаємо успіхів у розвитку бойового хортингу в Запорізькій області!

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень