Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Першість міста Запоріжжя з плавання

20 – 21 листопада 2018р  на базі басейну «Байкал» м. Запоріжжя за підтримкою департаменту спорту сім’ї та молоді Запорізької міської ради відбулися змагання  «Першість міста Запоріжжя  з плавання».

Змагання відбулись на досить високому рівні в яких прийняли участь понад 100 плавців - юнаки 2004р.н., та молодше; дівчата 2005р.н., та молодше. Своїх спортсменів представили такі школи: ДЮСШ «Хвиля», ДЮСШ «Салют», КДЮСШ Херсонської обл (Генічеський р-н), м.Мелітополь ВОК «Розмарин» та СДЮШОР «Спартак-КПУ»

Вихованці Запорізьких ДЮСШ прийняли участь во всіх категоріях та вибороли майже всі призові місця. Так, Чемпіонами та призерами міста стали вихованці»:

50м батерфляй – серед дівчат
1місце – Скальова Адріана  - ДЮСШ «Хвиля»

50м батерфляй – серед юнаків
1 місце – Переяславець Євген - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Куличенко Дмитро - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Козирев Леонід - ДЮСШ «Хвиля»

50м на спині – серед дівчат
1 місце – Хмелевська Марія - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце –Амірян Анна     - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Коваленко Вікторія - ДЮСШ «Хвиля» 

50м на спині – серд юнаків 
1 місце – Андрос Ігор    - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Халькевич Єгор - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Сігов Єгор - ДЮСШ «Хвиля» 

100м вільний стиль – серед дівчат 
1 місце – Бузовська Марія- ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Піддубна Росава     - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Білім Аріна ДЮСШ «Салют»

100м вільний стиль – серед юнаків
1 місце – Поляков Андрій    ДЮСШ «Салют»
2 місце – Тимошенко Андрій - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Вадченко Микита ДЮСШ «Салют»

100м брас – серед дівчат
1 місце – Цветкова Софія – СДЮШОР «Спартак-КПУ»
2 місце – Плісніна Анастасія – ДЮСШ «Салют» 
3 місце – Подолинська Єва - ДЮСШ «Хвиля»

100м брас – серед юнаків 
1 місце – Даниленко Данило - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Чекулаєв Віктор     - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Горбенко Андрій - ДЮСШ «Хвиля»

50м вільний стиль – серед дівчат 
1 місце – Піддубна Росава - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Бузовська Марія - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Білім Аріна ДЮСШ «Салют»

50м вільний стиль -  серед юнаків
1 місце – Поляков Андрій ДЮСШ «Салют»
2 місце – Переяславець Євген - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Тимошенко Андрій - ДЮСШ «Хвиля»

50м брас – серед дівчат 
1 місце – Піддубна Росава     - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Іващева Анна ДЮСШ «Салют» 
3 місце – Плюсніні Анастасія ДЮСШ «Салют»

50м брас – серед юнаків
1 місце – Даниленко Данило - ДЮСШ «Хвиля» 
2 місце – Чекулаєв Віктор     - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Горбенко Андрій    - ДЮСШ «Хвиля»

100м на спині – серед дівчат
1 місце – Хмелевська Марія - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Коваленко Вікторія- ДЮСШ «Хвиля» 
3 місце – Амірян Анна- ДЮСШ «Хвиля»

100м на спині – серед юнаків  
1 місце – Андрос Ігор    - ДЮСШ «Хвиля» 
2 місце – Халькевич Єгор    - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Сігов Єгор    - ДЮСШ «Хвиля»

200м вільний стиль – серед дівчат
1 місце – Бузовська Марія    - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Вельможко Софія    СДЮШОР «Спартак-КПУ»
3 місце – Білім Аріна ДЮСШ «Салют»

200м вільний стиль – серед юнаків 
1 місце – Куличенко Дмитро- ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Вадченко Микита    ДЮСШ «Салют»
3 місце – Генчев Кирило ДЮСШ «Салют»

200м брас – серед дівчат 
1 місце – Цветкова Софія – СДЮШОР «Спартак-КПУ»
2 місце – Подолинська Єва - ДЮСШ «Хвиля»

50м брас – серед юнаків
1 місце – Даниленко Данило- ДЮСШ «Хвиля» 
2 місце – Горбенко Андрій    - ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Чекулаєв Віктор- ДЮСШ «Хвиля»

200м на спині – серед дівчат
1 місце – Хмелевська Марія- ДЮСШ «Хвиля»
2 місце – Коваленко Вікторія- ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Амірян Анна- ДЮСШ «Хвиля»

200м на спині – серед юнаків
1 місце – Андрос Ігор    - ДЮСШ «Хвиля»
2 місце –Буйний Максим- ДЮСШ «Хвиля»
3 місце – Кудря Денис – м.Мелітополь

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук