Перші місця привезли дівчатка з Відкритого міжнародного турніру з аеробіки (Czech aerobic open)

З 8 по 10 березня відбувся Відкритий міжнародний турнір з аеробіки (Czech aerobic open) у місті Прага ( Чехія ). Участь у турнірі брали команди з різних країн, а саме: Австрія (AUT), Китай (CHN), Чехія (CZE), Білорусь (BLR), Німеччина (GER), Угорщина (HUN), Італія (ITA), Казахстан (KAZ), Литва (LTU), Молдова (MDA), Румунія (ROU), Росія (RUS), Словаччина (SVK), Україна (UKR).

Де Наші спортсменки, вихованки дитячої спортивно-юнацької школи №10, здобули золоті, срібні та бронзові медалі в таких категоріях:

 

діти 9-11 років у складі:

  Добродуб Єлизавета, Рудика Єва, Глущенко Марія, Гречко Дар’я , Семенченко Вероніка та Гаврютченко Даніїл - 2 місце в категорії степ та 2 місце в категорії аероденс;

 

кадети 12-14 років команда у складі:

  Довгань Єлизавета, Чижова Марія, Гринько Софія, Дяченко Анастасія та Сахно Ксенія - 1 місце в категорії Степ;

Лихолат Поліна, Бутенко Варвара, Улько Анастасія-3 місце в категорії Степ;

 

Серед юніорів команда у складі:

  Гераскіна Марія, Ємельянова Маргарита, Карандак Аліна-1 місце в категорії степ та 3 місце в категорії - групи.

 

 Начальник управління спорту та фізичної культури департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Едуард Багіров подякував тренера Олександру Подопригору за високу підготовку вихованців і висловив упевненість, що попереду у юних спортсменок ще багато знакових перемог. Колектив відділення спортивної аеробіки дитячої юнацької спортивної школи № 10 був нагороджений Почесною грамотою департаменту спорту, сім'ї та молоді за високі спортивні досягнення і успішний виступ на міжнародних змаганнях. 

   

  

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень