69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

МФК "Металург" відкриває весняну частину сезону важливою перемогою над конкурентом

Дубль Олександра Яровенко допоміг запоріжцям здолати херсонський "Кристал"

6.04.2019. Чемпіонат України. Друга ліга. 18 тур. "Славутич-Арена". 3775 глядачів. "Металург" - "Кристал" 2: 0 (2: 0)

Голи: Яровенко (21, 31)

Металург: Варцаба, Дьяченко, Корох, Матвєєв (Олійник 68), Сарапо, Разуваєв, Каплієнко, Воронченко (Ліхобабенко 89), Петров (Подлепенец 73), Корнєв (Сачко 46), Яровенко (Зейналов 78)

Кристал: Суаіб, Меженський, Малюк, Карась, Лаптєв, Ігнатьєв, Кучер (Сарбей 85), Мартян (Черкашенко 89), Барлад, Брижчук, Гливи

Вилучення: Сачко, 75 (друге попередження)

Перші пів години гри запам'яталися єдиним стовідсотковим моментом господарів. На 21-й хвилині Вадим Воронченко навісив в штрафну, де Олександр Яровенко в упор розстрілював воротаря. Ібрагіму Суаібе пощастило, що м'яч полетів прямо по центру. До цього в якості пристрілки відзначилися новачки «Металурга» Олександр Каплієнко і Вадим Воронченко. «Кристал» усвідомлено віддав ініціативу гостям, розраховуючи на контратаки.

На 31-й хвилині запорізький стадіон відсвяткував перший гол своєї команди в 2019 році. Відмінно підключився справа Вадим Петров, виконавши простріл уздовж воріт. Саме цього і чекав Олександр Яровенко, який вколотив м'яч у сітку - 1: 0.

Гості спробували відразу відповісти. Серія кутових, а незабаром і небезпечний штрафний майже з лінії - удар прийняла на себе стінка. Зібравшись, «Металург» забив другий гол. Помилка в центрі поля призвела до того, що Олександр Яровенко без опору на високій швидкості увірвався в штрафну і не залишив шансів голкіперу - 2: 0. Херсонцям після подвійного удару нічого не залишалося як дочекатися перерви, щоб внести корективи в свою гру.

Другий тайм гості розпочали дуже активно, мабуть Андрій Кононенко зробив ставку на швидкий гол. У свою чергу Олег Таран зняв з гри другого нападника Іллю Корнєва, випустивши в центр поля Юрія Сайко. П'ятихвилинний натиск запоріжці вистояли, після чого перевели гру в більш спокійне русло. Найнебезпечніший випад організував «Кристал» на 63-й хвилині. Віктор Мартян покотив в дальній кут, але Варцаба ледь дотягнувшись до м'яча, ефектно перевів його на кутовий. Це був найкращий момент гостей в матчі.

«Металургу» стало важче після видалення Юрія Сачко. За неповні півгодини гри півзахисник запоріжців отримав дві жовті картки та відправився відпочивати. Олег Таран ще раз змінив підкоригував модель гри, відмовившись від єдиного форварда Олександра Яровенко. Серія замін допомагала «Металургу» утримувати свіжість і темп гри.

Господарі вистояли, здобувши важливу перемогу над конкурентом - 2: 0