пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Металург впритул наблизився до другого місця

Запорожці зуміли перервати безпрограшну серію «Гірника» і впритул наблизилися до лідерів чемпіонату
5.05.2019. Чемпіонат України. Друга ліга. 23 тур. Стадіон «Шахта Жовтнева». «Гірник» - «Металург» 1: 3 (1: 1)
Голи: Гвоздевич (11, з пен.) - Разуваєв (45), Олійник (47), Зейналов (55)
«Гірник»: Мелашенко, Сокіл, Заіменко, Голуб, Фетисов, Нерубенко (Сантропінскіх 56), Григорик, Бука (Семка 70), Яровий (Шмат 76), Гвоздевич, Кателин
Головний тренер: Геннадій Приходько
«Металург»: Варцаба, Петров, Ковальчук, Матвєєв, Дьяченко, Подлепенец (Ліхобабенко 89), кропив'яний, Разуваєв, Воронченко, Олійник, Зейналов
Головний тренер: Олег Таран
Попередження: Сокіл, Яровий, Фетисов, Матвєєв, Ковальчук, кропив'яний
Вилучення: Сокіл (20, друге попередження)
У матчі з криворізьким «Гірником» запорожцям важливо було проявити характер. Напередодні гри з головним конкурентом за друге місце, який до того ж перебуває в хорошій формі вигравши всі п'ять матчів весняної частини сезону, «Металург» залишився без чотирьох футболістів основи. Проте підопічні Олега Тарана вийшли битися в усіченому складі тільки за перемогу.
Перший момент виник біля воріт Ігоря Варцаби - Євген Кателин небезпечно вривався в штрафну, але першим на м'ячі був воротар запоріжців. Наступний епізод у штрафному «Металурга» привів до пенальті. Олексій Разуваєв збив Євгена Кателіна, а вирок «з точки» чітко виконав Сергій Гвоздевич - 1: 0.
Після гра була припинена в зв'язку з розглядами ультрас. П'ятихвилинна пауза пішла на користь запорізьким футболістам. Гості помітно активізувалися. Добре працювали фланги, що призвело до швидкого видалення правого захисника «Гірника» Богдана Сокола. Він серйозно підвів команду, дістав дві жовті картки за дві хвилини. «Металург» повноцінно володів ініціативою, однак не вистачало останнього удару. Ситуацію вдалося виправити на 45-й хвилині. Олексій Разуваєв підкараулив не найкращий пас захисника своєму воротареві, забивши в порожні ворота - 1: 1.
У другому таймі «Металургу» швидко вдалося забити ще два голи. На 47-й хвилині грамотно в епізоді розібрався Дмитро Олійник, а на 55-й господарі забули в своїй штрафній Олександра Зейналова. Півзахисник запорожців ефектно розібрався з опонентом і закрутив м'яч у дальній кут - 1: 3. Таке перевага дозволяла «Металургу» грати з позиції сили. Вдесятьох «Гірнику» складно було атакувати великими силами. Господарі розраховували на стандарти, але заключні півгодини гри пройшли без голів.
Перемога над прямим конкурентом повернула запорожців в боротьбу за вищі місця, що дозволяють претендувати на Першу лігу. Тепер відставання від «Гірника», який йде другим становить всього одне очко. «Кремінь» у ці хвилини проводить зустріч з «Таврією». Наступний матч «Металург» проведе в рідних стінах 11 травня з «Нікополем».