69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Підсумки проведення Кубку України з греко-римської боротьби пам'яті Якова Пункіна

1-2 грудня в ПС "Юність" Кубку України з греко-римської боротьби присвячений пам'яті Олімпійського чемпіона Якова Пункіна.

В змаганнях боролися 120 спортсменів з 15 областей України та міста Київ.

Вже у дев'ятий раз за 24 роки проведення Кубку України перемогу одержала команда Запоріжжя.

Жружній колектив запорожців, завоювавши десять медалей не залишив шансів в командній боротьбі командам Київської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

«Золотими» лауреатами Кубка України стали: ЗМС Вигар Рагімов, він же володар звання «Кращий борець» (вага 55кг), МСМК Жора Абовян (60 кг.), він же переможець в номінації «За кращу техніку», МСУ Дмитро Мірошник (63 кг.), МСМК Парвіз Насибов (72 кг,), він же номінант призу «За волю до перемоги».

П'ять «срібних» Запорізьких учасників, це - МСУ Владислав Кузько (55кг.), Геворг Арзуманян (63 кг.), Олександр Деркач (67кг.), Євген Пишков (77кг.), Андрій Дегтярьов (97 кг.). І десятий медаліст в нашій команді, «бронзовий» Антон Куценко (67 кг.), який переміг в малому фіналі, товариша по команді Віталія Фуглаева.