Перше місце вибороли спортсмени з м. Запоріжжня на Національному чемпіонаті України

1 грудня 2018 року у Києві відбулась найважливіша подія року для українських шанувальників бразильського джиу-джитсу — фінал Національного чемпіонату України UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2018.

Протягом року рейтингові чемпіонати з джиу-джитсу серед професіоналів та любителів  проходили у Харкові, Одесі, Львові та, нарешті, фінальні змагання відбулись в столиці, в гостинному залі Національного університету фізичного виховання та спорту України.

На фінал до Києва з’їхались понад півтисячі спортсменів  більш ніж з 50 клубів з усіх куточків України.

Заключний етап чемпіонату визначив найкращих спортсменів України 2018 року на підставі офіційного рейтингу. Змагання проходили в чотирьох категоріях — «Діти», «Юніори», «Дорослі», «Майстри». Було розіграно 67 комплектів медалей.

Також за результатами чемпіонату були визначені кращі клуби. Перше клубне місце вибороли спортсмени з м. Запоріжжня - Musubi-dojo / Rocket / ATOS, друге місце серед клубів очолили  Харківські спортсмени - Copacobana,  та третє місце спортсмени з м. Києва - Checkmat Ukraine.

Я дуже радий тому, що на фінал Чемпіонату приїхало так багато спортсменів, що в Україні так багато людей, які поділяють філософію бразильського джиу-джитсу та кожного дня вдосконалюються в цьому виді бойових мистецтв, - поділився враженнями Президент української федерації бразильського джиу-джитсу  UFBJJ Георгій Лаговський.

Я вітаю усіх учасників Чемпіонату, бажаю їм подальших успіхів та перемог на міжнародних турнірах. Те, що бразильське джиу-джитсу в Україні з кожним роком стає все більш і більш популярним та професійним - наша спільна перемога!

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень