Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

РЕЗУЛЬТАТИ  Відкритого чемпіонату міста Запоріжжя

 РЕЗУЛЬТАТИ  Відкритого чемпіонату міста Запоріжжя, який відбувся 28.04.2018 р.  в СК «Медик» ЗДМУ

місце

Склад команди

Тренер

Вікова категорія 6-8 років:

1.

 Жасмін- baby:

1. Вайло Яна                                                          

2. Шурма Анастасія                                                                                                             

3. Жевакіна Маргарита                                                                                                           

4. Сергієнко Поліна                                                                                                                 

5. Панфільцева Марія                                                                                                             

6. Олійник Аліна                                                                                                                     

7. Тахмазова Каміла                           

Березанська Ж.В

3.

Ідеал smaile:

1.     Харченко Марія                                                                                                                                

2.     Карпенко Валерія               

3.     Соболєва Валерія              

4.     Залужна Аліна                    

5.     Назаренко Вероніка           

6.     Чабан Катерина                 

7.     Вікторова Аліна                     

8.     Сандакова Вероніка               

9.     Баранчикова Маргарита       

10. Радіонова Аліса                       

Потапова О.В.

Юрчик Н.Г.

Вікова категорія 8-10 років:

1.

 Ідеал - baby : 

1.  Цвєткова Катерина                                             

2.  Зурначиді Вероніка                                                                                                     

 3.  Мальгінова Лера                                                                                                              

4.  Корицька      Єва                                                                                                               

5.  Головізніна Ліза                                                                                                                 

6.  Тарасенко Марина                                                                                                            

7.  Прокопішина Анастасія             

8.  Попова Софія                             

9.  Гвай Марія                                 

10. Свіцельська  Рита                     

Потапова О.В.

Юрчик Н.Г.

Вікова  категорія 10-12 років:

1.  

 Жасмін – kids:

1.  Пожар Єва                                                               

2.  Гармаш Юля                                                                                                                

3.   Березанська Настя                                                                                    

4.  Мірумян Аріадна                                                                                                        

5.  Матюхіна  Рената                                                                                                     

6.  Колеснік Діана                                                                                             

7.  Осмініна Ліза                      

Березанська Ж.В

2.

 Ідеал – beauty:

  1.  Гринь Аліна                                            

  2.  Полуда Арина                    

  3.  Сіроух Марія                       

  4.  Єфименко Дарья                

  5.  Швороб Віталіна                                

6.  Морозова Кароліна                  

7.  Селюкова Поліна               

 8.  Артеменко Анна                

 9.  Спину Аріна                       

Потапова О.В.

Юрчик Н.Г.

Вікова  категорія 12-14 років:

1.

 Ідеал: 

  1.  Білоус Вероніка                                                                                                                           

  2.  Іванова  Каріна                                                                                                 

  3.  Колеснікова Анна                                                                                 

  4.  Корольова Наташа                                                                                                   

  5.   Нечітайло Настя                                                                                                     

  6.  Ніколаєвська Марія                                                                                 

  7.  Черниш Даша                                                          

Потапова О.В.

Юрчик Н.Г.

2.

Cristall:

1.  Воробйова Віка                                                                                                                     

2.  Гончарова Саша                 

3. Дем’яненко Софія              

4.  Зіленіна Настя                   

5.  Сур  Кіра                                  

6.  Шевченко  Єва                  

Потапова О.В.

Юрчик Н.Г.

3.

Vivend Sky:

   1.  Cалібєєва Марія                        

   2.  Павлятенко Лілія               

   3.  Бєлка Анна                         

   4.  Плєшко Ксенія                    

   5.  Ананко Софія                     

   6.  Шитко Юлія                       

   7.  Бєрднік Настя                     

Малиношевська

Вікова  категорія 14-16 років:

1.

Жасмін:

   1   .Літвін Олександра          

   2.  Пучкова Ангеліна            

   3.  Залозна Катерина                                                                                                                                                

   4.  Старкова Аміна                

   5.  Сисюк Софія                    

   6.  Хайрова Лілія                                                                                                                                                 

Березанська Ж.В

2.

Miridance:

1.  Блохіна Дар’я                                              

2.  Яковенко Марина            

3.  Шашкова Єлизавета         

4.  Косько Катерина                                                                                                   

5.  Богун Арина                                                                                                        

6.  Голік Варвара                    

7.  Сігіда Кароліна                    

8.  Сігіда Даяна                          

9.  Дерюгіна Олександра                                                                                                      

10. Сергієнко Христина          

11. Гайткулова Анна                                                                                                            

Гайнова А.І.

Вікова категорія 16 років та старше:

1.

 VIVEND:

1.Бабич Діана                                  

2.Волчанська Мирослава               

3.Андрійчук Ганна                      

4.Ткаченко Анастасія                     

5.Елефтеріаді Ксенія                      

6.Шаховська Дарина                      

7.Коваль Анастасія                         

8.Сіянова Валерія                           

9.Мазухіна Марія                           

10.Павловська Мілена                   

Глухих В.І.

 

Головний суддя змагань,                                                                   Глухих В.І.

суддя НК

 

Головний секретар змагань                                                          Богомазова Л.О.

суддя НК

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук