Міський голова Володимир Буряк зустрівся з новим тренером МФК "Металург" Олегом Тараном

Міський голова Володимир Буряк зустрівся з новим тренером МФК "Металург" Олегом Тараном. Про це він розповів на своїй сторінці в facebook.

Олег Анатолійович Таран точно знає, що таке запорізькій футбол і клуб "Металург". В ньому він проявив себе не тільки як футболіст, але і як успішний тренер, - пише Володимир Буряк. - Серед тренерських досягнень Олега Тарана досить згадати дворазове завоювання бронзових медалей Чемпіонату України криворізьким "Кривбасом", четверте місце запорізького "Металурга". Олег Таран вмів і вміє перемагати. Сподіваюся, з його приходом МФК "Металург" вийде на новий рівень розвитку і буде радувати запоріжців новими перемогами.

Також,міський голова повідомив, що одним з помічників Олега Тарана стане олімпійський чемпіон Сеула Євген Яровенко, футбольна доля якого також свого часу була пов'язяна з Запоріжжям.

Нагадуємо, рік тому в Запоріжжі з'явилася своя міська команда МФК "Металург". Так, міська влада фактично заклала фундамент під розвиток професійного футболу в Запоріжжі.

- Рік виявився насиченим. Футболісти грали. Ми продовжували працювати над створенням інфраструктури. Тупер у нас є не тільки МФК "Металург". У нас є оновлений стадіон, який може приймати матчі міжнородного рівня. Підростає покоління хлопців, які займаються в ДЮСШ "Металург". Ми працюємо над створенням юнацької команди U-19. На виході ми отримаємо добре організовану систему, фактично замкнутий цикл підготовки та розвитку рофесійних футболістів. Справа за малим - вийти і закріпитися на професійному рівні. Це новий старт для всього Запоріжжя. "Металург" вже практично отримав атестацію для гри у другій лізі українського футболу. І сьогодні я зустрівся з тренером, з яким ми стартуємо в цей новий етап, - підкреслив Володимир Буряк.   

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень