пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Досвід від чемпіона

ГК «МОТОР» (Запоріжжя) - ГК «ЗНТУ-ЗАБ" (Запоріжжя) - 39:24 (22: 7). Чемпіонат України серед чоловічих команд Суперліги, 25-й тур

Місце проведення: СК «Мотор Січ»

ГК «МОТОР»: Терехов (9/29, 31%), Кірєєв (6 / 10,60%); Кубатко (3/4), Бабічев (4/5), Пухівський (2/3), Денисов (4/7), Донцов (6/8), Дорощук (6/7), Пачковський (2/6), Шинкель (1/6), Касай (2/3), Кус (2/2), Пешевскій (4/4), Сорока (3/5).

Головний тренер: Микола Степанець

ГК «ЗНТУ-ЗАБ": Бородай (7/29, 24%), Білий (8/25, 32%), Драний (Н.В); Лихіна (2/5), Рубан, Парамонов (1/1), Близнюк (1/2), Наґава (0/2), Паровінчак (8/9), Міноцкій (2/5), Турченко (2/5) , Іванченко (Н.В), Кравченко (2/4), Жук (3/6), Тютюнник (1/4), кобза (2/6), Скиба (н.в.)

Головний тренер: Ростислав Ланевич

Семиметрові: 1/1, 8/5

Штрафний час: 8 - 2

Рефері: Марина Дуплій, Олена Победріна

Делегат ФГУ: Василь Фегір

Зустріч зі «старшим» гандбольним братом - командою «МОТОР» для нашого клубу, певний іспит. Незважаючи на досвід суперника, наші хлопці, завжди викладаються на майданчику по повній.

На правах гостей ЗНТУ-ЗАБ спробували відкрити рахунок - атаку Тараса Міноцкого відбив Віктор Кірєєв. А ось Владислав Донцов довів почате до кінця - на другій хвилині зустрічі записав перший гол в актив «Мотора». Відповів господарям той же Тарас Міноцкий, вдало реалізувавши семиметровий кидок. Після чого, підопічні Миколи Степанця, стрімко повели вперед, збільшуючи свою перевагу - 6 : 1,10 : 2. А на шістнадцятій хвилині зустрічі, Юрій Кубатко записує в актив своєї команди, впевнені «+10» - 12 : 2. До перерви, Едуард Кравченко та Євген Жук відзначаються в воротах суперника, але господарі продовжують лідирувати. Перший тайм команди завершують з рахунком - 22 : 7, на користь чемпіона країни.

У другому таймі в рамці «Мотора», Віктора Кірєєва змінив Антон Терехов. У ЗНТУ-ЗАБ - Рудольф Бородай передав ворота Олександру Білому. Тут наші хлопці стали грати впевненіше, на гол суперників - тут же відповідали вдалою атакою. Але, нажаль помилки в першому відрізки гри, давали про себе знати. Суперник продовжував тримати ЗАСовців на комфортній відстані в 15-ть м'ячів - 28:13, 35:20. З такою же перевагою, на користь господарів майданчика, команди і завершили цей матч. Фінальна сирена зафіксувала невтішні, для наших хлопців, цифри на табло - 39:24. «МОТОР» заробив ще два очка в свою скарбничку і продовжує очолювати турнірну таблицю Суперліги. ЗНТУ-ЗАБ, отримала черговий досвід від чемпіона країни, і гідно тримається в трійці лідерів чемпіонату.