Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Чемпіонат міста з важкої атлетики серед кадетів до 17 років

Змагання відбулися 6-7 квітня 2018 року в УСБ «Спартак».

В змаганнях прийняло участь біля 115 учасників з м. Запоріжжя (ОСДЮСШОР, ЗСЗОШІСП), Оріхівського р-ну (відділення ОСДЮСШОР), Михайлівського р-ну  (с. Братське відділення ОСДЮСШОР),  К-Дніпровського р-ну (ДЮСШ «Колос» і ЗОШ № 2 с. Каменка); Василівського р-ну (ДЮСШ «Гірник» м. Дніпрорудний)

  1. Малік Анна – 32 кг  до 13 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  2. Орлова Валерія – 36 кг до 13 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  3. Дьяченко Анастасія – 40 кг до 13 років, Дніпрорудннй ДЮСШ «Гірник»
  4. Бабіч Владлєна – 44 кг до 13 років, Дніпрорудннй ДЮСШ «Гірник» 
  5. Мартиш Євгенія – 48 кг до 13 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  6. Красюк Катерина – 48 кг, до 17 років, К- Дніпровська ДЮСШ «Колос»
  7. Жукова Анжеліка – 53 кг, до 13 років, с. Дніпровка, К-Д р-ну ЗОШ № 2
  8. Робота Анастасія – 53 кг, до 15 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  9. Ткаченко Вікторія – 58 кг, до 13 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  10. Кірстюк Ганна – 58 кг, до 15 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  11. Бабіч Валерія – 58 кг, до 17 років, Запоріжжя ЗСЗОШІСП (спорт інтернат)
  12. Гуцуляк Валерія – 69 кг, до 17 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  13. Головко Анастасія – 75 кг, до 17 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  14. Борисевич Данило – 30 кг, до 13 років, с. Братське, відділення ОСДЮСШОР
  15. Малєєв Антон – 34 кг, до 13 років, с. Братське, відділення ОСДЮСШОР
  16. Колпащіков Артем – 38 кг, до 13 років, с. Дніпровка, К-Д р-ну ЗОШ № 2
  17. Бородін Микита – 41 кг, до 13 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  18. Тімергалієв Микита – 45 кг, до 13 років, с. Братське, відділення ОСДЮСШОР
  19. Іващенко Модест – 45 кг, до 15 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  20. Калантаєв Михайло – 50 кг, до 13 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  21. Рекрутенко Андрій – 50 кг, до 15 років, с. Дніпровка, К-Д р-ну ЗОШ № 2
  22. Верьовкін Єгор – 56 кг, до 13 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  23. Байша Віктор – 56 кг, до 15 років, с. Дніпровка, К-Д р-ну ЗОШ № 2
  24. Беліч Нікіта – 62 кг, до 15 років, Оріхівське відділення ОСДЮСШОР
  25. Москальов Микита – 62 кг, до 13 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  26. Низовий Ярослав – +62 кг, до 13 років, К-Дніпровська ДЮСШ «Колос»
  27. Кригін Олесь – 69 кг, до 15 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  28. Шамрай Дмитро  – 77 кг, до 15 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  29. Ткач Максим – 85 кг, до 15 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  30. Рашковський Михайло – 50 кг, до 17 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  31. Дмитренко Олексій – 62 кг, до 17 років, Запоріжжя ЗСЗОШІСП
  32. Мутовін Ян – 69 кг, до 17 років, с. Братське, відділення ОСДЮСШОР
  33. Рибкін Микита – 77 кг, до 17 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  34. Яцук Роман – 85 кг, до 17 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
  35. Гарус Дмитро – + 94 кг, до 17 років, Запоріжжя ОСДЮСШОР
Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук