Чемпіонат України з боксу серед чоловіків

18.11.2018 у м. Харкові відбувся Чемпіонат України серед чоловіків в якому збірна Запоріжжя посіла третє командне місце.

Особлива увага була прикута до Запорізького спортсмена Дмитра Замотаєва, який став володарем золота у вазі 52 кг, та отримав відзнаку -  почесну нагороду кращого боксера Чемпіонату України.

Також, друге місце в чемпіонаті посів Станіслав Батій

В зв’язку з чим у Запорізькому обласному центрі молоді за ініціативи Запорізької міської федерації боксу відбулася зустріч з переможцем всеукраїнських змагань Дмитром Замотаєвим та призером чемпіонату країни Станіславом Батієм також, запрошені наставник Дмитра – ЗТУ Олександр Трюхін та тренер Станіслава - Артур Беладзе.

Привітали спортсменів з успішним закінченням національного сезону з боксу прийшли: начальник управління спорту та фізичної культури Запорізької міської ради Едуард Багіров, президент запорізької міської федерації боксу Володимир Сосуновський, віце-президент Запорізької обласної федерації боксу Руслан Щербіна, начальник управління молоді і спорту ЗОДА Наталя Власова, помічниця голови правління «Індустріалбанк» та заступник президента Запорізької міської федерації боксу Фатима Тисячник.

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Читати більше

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень