БК «Запоріжжя» розпочав підготовку до нового сезону

Бронзовий призер останнього чемпіонату Суперліги – баскетбольний клуб "Запоріжжя" розпочав підготовку до нового сезону. До його старту залишається близько двох місяців, але роботи попереду дуже багато.
– Насамперед планується проведення занять із загальної фізичної підготовки. Перші два тижні ми активно працюватимемо над нашими фізичними кондиціями. Потім підготовка перейде до палацу спорту "ЗАБ", де ми будемо займатися баскетболом і готуватися до турнірів, які очікують нас на початку вересня, —розповів тренер БК "Запоріжжя" Дмитро Щіглинський.
У минулому сезоні велику роль у переможця регулярного чемпіонату України 2018/2019 років серед клубів Суперліги та його бронзового призера відігравала четвірка американських легіонерів. Однак, буквально після закінчення сенсаційно успішного сезону, стало відомо, що ніхто з американців, що так полюбилися запоріжцям, в наступному сезоні в БК "Запоріжжя" грати не буде. За всіма мірками чудовий 24-річний форвард-універсал Кіндалл Хілл вже став гравцем амбітного столичного клубу "Київ-Баскет", так само як і наш перспективний розігруючий Юрій Кондраков — у обох намічається дебют в кваліфікації Ліги чемпіонів. Новачок Суперліги з чималеньким бюджетом СК "Прометей" із Кам’янського не поскупився в торгах за ще одного унікального американського баскетболіста з клубу "Запоріжжя" — захисника Маліка Трента. А улюбленець вболівальників Майкл Холтон гратиме в наступному сезоні у Франції. Таким чином, можна зробити висновок, підтверджений міграційними процесами останніх тижнів, що запорізький клуб став цього року відкривачем американських талантів, а потім і постачальником їх в більш благополучні у фінансовому плані клуби України і Європи. Цей факт, природно, робить честь істеблішменту БК "Запоріжжя", але не може радувати запорізьких уболівальників.
Тож, команда у новому сезоні серйозно оновиться і керівництву БК "Запоріжжя" та тренерському штабу на чолі з Валерієм Плехановим знову прийдеться її будувати майже з "нуля". Колишній капітан клубу Станіслав Овдєєнко на мажорній ноті завершив кар’єру гравця і відтепер працюватиме у тренерському штабі БК "Запоріжжя". Дуже тішить той факт, що вдалося зберегти українських лідерів команди – Андрія Мироненка та Володимира Шевченка. Залишаються у команді Антон Буц та Яків Тітов.
 – Також, ми взяли двох молодих гравців – Іллю Нємцу і Івана Міхєєва. Вони досить перспективні і сформовані гравці, та долучалися до лав молодіжної збірної України. Ми сподіваємося, що в ході підготовки і протягом сезону вони втягнуться і будуть виконувати роль основних гравців на рівні команди Суперліги. Крім того, ми вже підписали двох легіонерів - форварда Дейонте Сіммонса та захисника Льюіса Сталворта . В наших планах підписати ще одного або двох, в залежності від того, візьмемо ще одного українця чи ні, – розповів президент БК "Запоріжжя" Віктор Стельмаков.

Новий чемпіонат знову обіцяє бути цікавим та непередбачуваним. Клуби-лідери проводять серйозну ротацію, в Україну знову їдуть якісні легіонери. Тож, БК "Запоріжжя" так само спробує втрутитися у медальні перегони.
 – Наша команда в минулому чемпіонаті показала дуже гідний результат, тому цікавість у Запоріжжі до баскетболу, ми думаємо, ще виросте. Тому заздалегідь запрошуємо вболівальників на наші матчі. А познайомитися з новим складом команди можна буде 13-15 вересня в палаці спорту "Юність" на традиційному Кубку Гаврилова, – наголосив президент БК "Запоріжжя" Віктор Стельмаков.
Вісім із дев’яти клубів Суперліги вже внесли першу частину заявочного внеску на сезон. Не виконав ці умови харківський "Політехнік", тому команду не допустили до змагань у Суперлізі.
Для того, щоб БК "Запоріжжя" у майбутньому не повторив долю харківського клубу, керівництво запоріжців скликає прес-конференцію, де розкаже про проблеми з наповненням бюджету клубу та перспективи розвитку баскетболу у нашому місті. Журналістів та всіх небайдужих до майбутнього запорізького баскетболу БК "Запоріжжя" запрошує до конференц-зали ПС "Юність" 7 серпня о 12:00.

   

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень