пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

У вишуканому стилі БК "Запоріжжя" розібрався з БК "Одеса"

Завдяки перемозі над "акулами" запоріжці наблизились до вершини Суперліги Пари-матч.

БК Запоріжжя - БК Одеса 96: 87 (26: 26, 26: 11, 19: 21, 25: 29).

Запоріжжя: Холтон (15), Кондраков (10 + 6 передач), Мироненко (3), Хілл (8 + 8 підбору), Преслі (8 + 8 підбору) - старт; Трент (27 + 7 підбору 4 передачі 3 перехоплення 2 блок-шота - 4 втрати), Шевченко (21 + 5 підбору), Овдеєнко (4 + 6 підбору), Буц, Титов. Головний тренер: Валерій Плеханов.

Одеса: Мэйси (13 + 8 передач), Щепкин (7 + 4 передачі), Беликов (9 + 5 підбору + 5 передач), Хелманис (16  + 10 підбору), Шеляковс (11 + 6 підбору) - старт; Мартін (16 - 4 втрати), Пустомель (10), Ткачук (3 + 4 передачі), Новіков (2), Балабан. Головний тренер: Олег Юшкин.

Гості почали поєдинок жвавіше. На чолі з Брюсом Мэйси до середини чверті одесити отримали максимальну перевагу 23:16. Проте під кінець першої десятиминутки запоріжці розгойдалися. За дві хвилини господарі влаштували ривок 10:2, після якого ситуація стабілізувалася. Володимир Шевченко проводив свій кращий поєдинок в сезоні. Своєчасний точний далекий кидок від нього і перехоплення в центрі від Трента стали переломним моментом. Підсумок стартової чверті - нічия 26:26.

Як виявилось це був тільки розігрів запоріжців. Справжній спурт команда Валерія Плеханова видала в наступному відрізку. Поліпшивши якість захисту, господарі оформили вражаючий ривок 15:0.

Приємно відмитити, що в ньому взяли участь всі гравці БК "Запоріжжя". Вдала гра на щитах , де активно допомогали Трент з Овдієнко, стала запорукою успішної другої чверті. Отримавши солідну перевагу "+17", команда, яка претендує на перше місце в регулярній першості, розгубити його у себе вдома не мала права.

В другій половині не на жарт розігрався Малік Трент. Він та Володимир Шевченко  приносили команді Валерія Плеханова більше всіх очок в атаці. Останню чверть гості розпочинали з відставання "-13". Але варто віддати їм належне. Одесити не опустили руки і навіть зуміли повернути інтригу. Брюс Мэйсі просидів на лавці майже всю третю чверть з фол-траблом, а у цей момент значно додали в агресії Арнолдс Хелманис з Девином Мартіном. У одеситів з'явився шанс. Результативні дії від зв'язки латвійських бигменів плюс активність Олександра Белікова лягли в основу спурту одеситів 13:4, який допоміг скоротити відставання до "-5". Таким чином в середині завершального відрізку інтрига відродилася.
Проте в вирішальний момент індивідуальна майстерність американських легіонерів "Запоріжжя" взяла своє. Точний кидок Майкла Холтона за дві хвилини до фінальної сирени, успішний захист і энд-ван Киндалла Хилла "зцілили" команду Валерія Плеханова. Відіграти двозначну перевагу одеситам було не під силу. Баскетболісти "Запоріжжя" оформили чергову перемогу 96: 87.

Гранично ефективно провів останні хвилини основного часу, що став з 27 балами в активі найрезультативнішим гравцем матчу, Малік Трент. Свингмэн "Запоріжжя", у якого не виникало анінайменших проблем з реалізацією кидків з гри (американець влучив 9/15 з поля і всі з семи своїх штрафних), включив режим асистента - і, користуючись підвищеною увагою до власної персони, загравав партнерів, що знаходилися у відкритих позиціях. Також варто відмітити, Володимира Шевченка, що упіймав кураж, встановив особистий рекорд бомбардира сезону, - 21 очко.
Ця перемога наблизила нашу команду до заповітної першої позиції в регулярному чемпіонаті. Все вирішить останній матч лідером турнірної таблиці "Хіміком" в цю п'ятницю в палаці спорту "Юність". Кожного з суперників влаштує перемога з будь-якою різницею в рахунку, тому що при рівній кількості очок перевага за додатковими показниками буде саме у нашої команди.