69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

З 2 по 6 травня у м.Дніпро пройшов Кубок України 2018 з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської

В змаганнях приняли участь 430 спортсменів. Збірна команда Запорізької області, у складі якої були спортсмени з Запоріжжя, Енергодара та Оріхіва вдало виступила на цих змаганнях. У складі збірної команди Запорізької області виступали і вихованці ДЮСШ Локомотив м.Запоріжжя.

Так на олімпійській дистанції 1000 м. в каноэ двійці разом зі спортсменом із Дубно перемогу здобув Лев Кірпік, випередивши найближчих суперників на півтори секунди фінішувавши з часом 3.52.
       Також, днем раніше, Лев виборов бронзову нагороду в заїзді каное одиночка 500метрів.
Лічених секунд не вистачило Артему Синявському та Володимиру Лазарєву щоб зачепитися за медаль в заїзді байдарок двійок на дистанції 1000м. Вони фінішували четвертими.
       Тренують спортсменів тренер вищої категорії Громазін В.М. та Харламбов А.Ф.