пр.Соборний, 214
misksport_zp@ukr.net
32-59-31, 32-59-33

Баскетбол 3х3

На баскетбольному майданчику стадіону "Славутич-Арена" пройшов відбірковий етап національної першості серед юніорів зі стритболу. Змагання були організовані БК "Запоріжжя", при підтримці федерації баскетболу України, Запорізької міської ради та федерації баскетболу Запорізької області.

Баскетбол 3х3 семимильними кроками відроджується не тільки в Україні, але й за її межами. Запеклі баталії не припиняються ні на хвилину. Тут і азарт, і швидкість прийнятя рішення, і точність пасів партнерам. За перемогу в змаганнях сперичалися близько сотні спортсменів у трьох вікових категоріях. Щоб підняти над головою заповітний кубок, команді потрібно було взяти верх над усіма опонентами.

В категорії U-14 абсолютними чемпіонами стала команда "Три ікса". На другому місці - "Профі", а почесну бронзу вибороли "Потап назвемо". В категорії U-16 золото взяв колектив "Що таке?". Срібні нагороди отримала команда "Селюки", а замкнули трійку призерів "Анімація-Мотор". В категорії U-18 пальму першості взяла "Команда Івана". На другому та третьому місцях фінішували команди "Вікінги" та "RL-2" відповідно. А кращим гравцем змагань став Марк Бера.