10 вересня 2021 року в Палаці спорту «Юність» пройшло масштабне спортивне шоу «Запорізький спорт - будемо знайомі!»

10 вересня 2021 року в Палаці спорту «Юність» пройшло масштабне спортивне шоу «Запорізький спорт - будемо знайомі!» 

В організації та проведенні заходу взяли участь понад 1000 спортсменів та тренерів-викладачів з 20 міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл Запоріжжя та спортивних організацій. Вони підготували та продемонстрували показові виступи з дисциплін, на яких спеціалізуються їхні заклади. 

У рамках шоу відбулося урочисте нагородження сертифікатами на 1 млн гривень запорізьких спортсменів, які завоювали призові місця на Олімпійських іграх 2020 у м. Токіо (Японія) та на Паралімпіаді 2020 у м. Токіо (Японія). Також цінні подарунки та почесні грамоти отримали тренери та спортсмени за видатні досягнення та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

Ось вони, наші олімпійські герої: 
Насібов Парвіз, срібний призер з греко-римської боротьби Олімпійських ігор 2020 у Токіо, Японія! Тренер – Чертков Євген Олександрович.

Запорізькі спортсмени, що завоювали медалі на літніх Паралімпійських іграх 2020 у м. Токіо, Японія:
Помазан Марія Олександрівна, золото з легкої атлетики! Тренер – Едішерашвілі Тамара Володимирівна.
Барабанов Микита Сергійович, срібний призер з легкої атлетики! Тренери – Рурак Костянтин та Олена.
Гаращенко Кирило Денисович, бронза та срібло з плавання, тренери Самородіна Наталія Анатоліївна та Павельєва Ірина Петрівна.
Ніколенко Максим Васильович, теніс настільний, бронза в особистому заліку та срібло у парному заліку, тренер Панасенко Володимир Володимирович.
Кац Лев Олегович, теніс настільний, бронза у парному заліку, тренер Бганка Тетяна Михайлівна.

Під час свята проходив спорт-шоп, де відвідувачам представили понад 40 видів спорту, що культивуються у місті Запоріжжя. Всі бажаючі могли отримати консультації професіоналів та записатися в обрану секцію. 

Захід відвідало понад 2000 глядачів. Організатори заходу - Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень