5 квітня в Запоріжжі були проведені змагання з боїв «Лава на лаву»

5 квітня в Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» були проведені змагання з боїв «Лава на лаву», в яких прийняли участь  слухачі і викладачі академії. На запрошення директора Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковника Микола Назаренко в організації змагань прийняв участь голова координаційної ради з питань козацтва при запорізькій обласній адміністрації, віце-президент ГО «Всеукраїнської федерації «Спас» Костянтин Рижов.

З початку, Костянтин Рижов провів з учасниками змагань традиційне козацьке тренування «Козацький грай». Під час «Козацького граю» бійці розім’ялися і психологічно підготувалися до участі в боях «Лава на лаву».

В одну із лав став директор академії полковник Микола Назаренко, своїм прикладом надихав бійців до перемоги. Слухачи і викладачи академії показали високій рівень фізичної і психологічної підготовки, волю до перемоги і здатність діяти в команді.

 

Поділитись

Відгуки 0

Залиште свій відгук

Контактна інформація

69037, г.Запорожье,
пр.Соборний, 214
reception.dssm@zp.gov.ua
32-59-31, 32-59-33

Погода в Запоріжжі

Погода 25.05.18, вдень